POSIADAMY SZEROKI WYBÓR KONTENERÓW NA GRUZ,
 ŚMIECI I ZIEMIĘ ORAZ SPECJALISTYCZNE
POJAZDY KTÓRE WJADĄ W KAŻDĄ, NAJWĘŻSZĄ BRAMĘ

ico1Masz gruz?
ico2Zamów kontener
ico3Wypełnij kontener
ico4Zgłoś odbiór

Wywóz śmieci jest najważniejszą usługą oferowną przez GruzRecykling Śmieci Poznań dla klientów indywidualnych oraz klientów instytucjonalnych - firm. Nasza kompleksowa oferta obejmuje odbiór, załadunek, wynajem kontenera, transport oraz recykling śmieci, wykonywane przez nasz doświadczony i wykwalifikowany personel.

Zlecenia z zakresu wywozu śmieci w Poznaniu i okolicach realizujemy przy wykorzystaniu własnych pojazdów oraz specjalnych pojemników lub kontenerów o różnej pojemności :

wywoz-smieci-1-0m3 wywoz-smieci-2-7m3 wywoz-smieci-3-7m3 wywoz-smieci-4-7m3 wywoz-smieci-6-0m3 wywoz-smieci-8-0m3 wywoz-smieci-14-0m3 wywoz-smieci-16-0m3 wywoz-smieci-33-0m3

GruzRecykling Śmieci Poznań oferuje Państwu wywóz śmieci budowlanych, poremontowych i gruzu oraz śmieci wielkogabarytowych, przemysłowych i komunalnych.

Świadcząc usługi wywozu śmieci w Poznaniu dbamy o bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Dysponujemy doświadczonymi kierowcami oraz specjalnymi bardzo wąskimi pojazdami co zapewnia dojazd z kontenerem na śmieci w miejsca, które dla innych się nieosiągalne. Naszą firmę cechują najniższe ceny na rynku oraz pełen profesjonalizm, w związku z czym grono naszych usatysfakcjonowanych i zadowolonych klientów stale się powiększa.

Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 600-816-516 a nasz dyspozytor przyjmie zgłoszenie wywozu śmieci i w ciągu 2-3 godzin dostarczy kontener pod wskazany adres