POSIADAMY SZEROKI WYBÓR KONTENERÓW NA GRUZ,
 ŚMIECI I ZIEMIĘ ORAZ SPECJALISTYCZNE
POJAZDY KTÓRE WJADĄ W KAŻDĄ, NAJWĘŻSZĄ BRAMĘ

ico1Masz gruz?
ico2Zamów kontener
ico3Wypełnij kontener
ico4Zgłoś odbiór

Wywóz odpadów – Rokietnica

W Skip Recykling zajmujemy się wywozem odpadów z miejscowości, takich jak Rokietnica. Działamy na podstawie zezwoleń, dotyczących odbioru i transportu wszelkiego rodzaju odpadów. Firma Skip Recykling dysponuje własnymi kontenerami oraz pojazdami, które spełniają ekologiczne normy.

Usługi wywozu odpadów świadczymy w kilkudziesięciu miejscowościach na terenie powiatu poznańskiego. Mieszkańcom Rokietnicy i innych pobliskich miejscowości gwarantujemy, że w ciągu około 3 godzin otrzymają potrzebny pojemnik na odpady, który dostarczymy pod wskazany adres.

W ofercie Skip Recykling znajdują się takie usługi jak wywóz gruzu i odpadów z miejscowości Rokietnica i wielu innych pobliskich miast i wsi. Zajmujemy się również porządkowaniem terenów otwartych, likwidacją dzikich wysypisk, wyrównywaniem i plantowaniem terenu, pracami rozbiórkowymi, porządkowaniem piwnic i strychów oraz różnego rodzaju pracami porządkowymi, które uzależnione są od aktualnego sezony, czyli np. wywożeniem i zgarnianiem śniegu.

samochód do przewodu odpadów

Rokietnica – wywóz odpadów, gruzu oraz wielu innych śmieci

Od lat zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi zarówno wywozu gruzu, jak i trawy, ziemi, starych płytek i innych poremontowych odpadów. Z naszych usług z powodzeniem mogą skorzystać mieszkańcy miejscowości Rokietnica, tak samo jak zamieszkujący Czerwonak czy Poznań. Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na nasze usługi, gwarantujemy zadowolenie, ponieważ wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością. Profesjonaliści ze Skip Recykling dopełnią wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo wykonywanych przez nas prac, ponieważ poza zadowoleniem naszych klientów ważna jest dla nas również ochrona środowiska.

Aby zagwarantować naszym klientom zadowolenie z naszych usług, inwestujemy w nowoczesny sprzęt. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w Skip Recykling, stanowią zgrany zespół profesjonalistów, którzy usługi firmy świadczą na najwyższym poziomie. Mieszkańcy miejscowości Rokietnica w ramach usługi wywóz odpadów mogą zdecydować się na wynajem specjalistycznego kontenera, o pojemności od 1,7 do 40 m3. Odebrane odpady poddajemy recyklingowi, opartemu o nowoczesne technologie.

Wywóz gruzu w Tarnowie Podgórnym umożliwiają nam wywrotki o pojemności 10-13 m3. W zależności od potrzeb klienta możemy zając się załadunkiem gruzu łyżką HDS lub pozostawić to zadanie Tobie. Dzięki wypożyczonemu od nas sprzętowi możesz szybko pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń po remoncie, przy okazji sprzątania lub po prostu podczas codziennej pracy. Od początku swojej działalności firma Skip Recykling zajmuje się również kompleksowymi wyburzeniami, do których używamy wyłącznie specjalistycznego sprzętu. Wszystkim naszym klientom, którzy zdecydują się na nasze usługi wyburzania, zapewniamy recykling gruzu.

Skip Recykling swoje usługi oferuje zarówno osobom prywatnym, jak i małym oraz dużym firmom. Wywóz odpadów z miejscowości Rokietnica i ich późniejszy recykling realizujemy w myśl nowej ustawy o odpadach. W wyniku recyklingu gruzu powstaje kruszywo sortowane (gruz sortowany ceglano-betonowy), które jest materiałem w 100% ekologicznym. Kruszywo najczęściej stosowane jest do utwardzania i wyrównywania dróg czy utwardzania terenu pod budowy.

sortowanie śmieci po remontach

Nasze usługi

 • Wywóz gruzu Rokietnica

 • Wywóz odpadów Rokietnica

 • Wywóz ziemi Rokietnica

 • Wywóz śmieci Rokietnica

 • Kontener na gruz Rokietnica

 • Wynajem kontenerów Rokietnica

 • Wywóz odpadów zielonych Rokietnica

 • Toalety przenośne - wynajem Rokietnica

 • Wywóz odpadów budowlanych Rokietnica

 • Wywóz odpadów remontowych Rokietnica

 • Wywóz śmieci różnych Rokietnica

 • Wywóz odpadów gruzopodobnych - płytek, ceramiki, tynków, dachówek Rokietnica

 • Wywóz materiałów izolacyjnych, folii Rokietnica

 • Wywóz styropianu Rokietnica

 • Wywóz nidy-gips Rokietnica

 • Wywóz papy Rokietnica

 • Wywóz odpadów wielkogabarytowych Rokietnica

 • Wywóz gliny Rokietnica

Wyślij wiadomość

Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych. Rozwiń

Podczas gruntownego remontu mieszkania w kamienicy miałem kłopot z ogromną ilością skutego tynku i kafelków - w centrum miasta ciężko było podstawiać przyczepę na gruz. Mały kontener rozwiązał mój problem!

Przemysław K.

Dzięki szybkiej obsłudze w ciągu jednego dnia pozbyłem się gruzu uzbieranego przez miesiąc modernizacji starego budynku. To była prawdziwa ulga. Z przyjemnością mogę polecić Gruz Recykling.

Michał W.

Polecam firmę Gruz Recykling Poznań jako profesjonalistów w swojej branży. Szyba i sprawna obsługa, są w stanie wywieźć każdą ilość odpadów.

Aleksandra F.

Szybki kontakt

zadzwoń +48 668 425 325

poczta gruz@skip-recykling.pl

lokalizacjaul. Gdyńska 54

61-016 Poznań