POSIADAMY SZEROKI WYBÓR KONTENERÓW NA GRUZ,
 ŚMIECI I ZIEMIĘ ORAZ SPECJALISTYCZNE
POJAZDY KTÓRE WJADĄ W KAŻDĄ, NAJWĘŻSZĄ BRAMĘ

ico1Masz gruz?
ico2Zamów kontener
ico3Wypełnij kontener
ico4Zgłoś odbiór

Szeroka działalność usług recyklingowych obejmuje specjalistyczne narzędzia, produkty gwarantujące bezpieczny odbiór i wywóz różnorodnych odpadów. Do takich należą solidnie wykonane przez firmę GruzRecykling kontenery, pozwalające pomieścić takie materiały jak:

  • gruz
  • ziemia
  • śmieci
  • odpady komunalne
  • odpady budowlane
  • odpady remontowe
  • trawa
  • liście
  • gałęzie
  • stere meble, gabaryty

ich zróżnicowanie determinuje również, dostępna dla klientów możliwość wyboru pojemności kontenerów. W zależności od typu odpadów i ich ilości, wielkość kontenera GruzRecykling zawarta jest w 1,7 m3 – 8,0 m3. W wyniku czego mogą być zastosowane zarówno przy małych i dużych remontach, jak i w pracach porządkowych. Udostępniane przez firmę kontenery (Poznań i okolice) podstawiane są na blisko 3-4 dni. Dla klientów istnieje również możliwość wcześniejszego odbioru kontenera. Aby tego dokonać, wystarczy przedzwonić pod numer: 600-816-516.

Dostępne opcje w pełni pozwolą dostosować czas i miejsce dostarczenia/odbioru kontenera, w wyniku czego odbiorcy mogą dokonać wyboru wedle własnych potrzeb.

Biurowe i socjalne – kontenery - Poznań

Prace rozbiórkowe, jak i budowy wymagają odpowiedniego zaplecza, które zapewni pracownikom bezpieczeństwo, ale też możliwość odpoczynku, wyżywienia w trakcie przerwy. Ze względu na różnorodne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić podczas pracy, taka przestrzeń jest wysoce zalecana. Możliwość przechowania materiałów budowlanych czy wyposażenia sanitarnego, zabezpieczy je przed ulewą, porywistym wiatrem czy burzą.

Przestrzeń w postaci kontenera to także doskonałe rozwiązanie w celu zapewnienia przestrzeni magazynowej, a także stanowi bardzo dobrą alternatywę dla standardowych pokojów biurowych. Oferowany przez GruzRecykling krótko i długoterminowy wynajem kontenerów, obejmuje również udostępnianie dodatkowego wyposażenia, takiego jak: grzejniki elektryczne, instalacja zaplecza sanitarnego czy klimatyzację. Wszystko to zapewni odpowiedni komfort i wygodę pracowników, którzy na co dzień zmagają się w trudnych i niebezpiecznych warunkach.

Usługi GruzRecykling są dopracowane o każdy najmniejszy detal, dając możliwość zamówienia różnorodne, ze względu na zastosowanie kontenery. Poznań i obszary znajdujące się w aglomeracji poznańskiej, mają gwarancję wysokiej i szybkiej obsługi. Wystarczy się skontaktować z GruzRecykling, a w niedługim czasie zaopatrzysz się w wysokiej jakości kontener, z wariantem dodatkowego wyposażenia.