POSIADAMY SZEROKI WYBÓR KONTENERÓW NA GRUZ,
 ŚMIECI I ZIEMIĘ ORAZ SPECJALISTYCZNE
POJAZDY KTÓRE WJADĄ W KAŻDĄ, NAJWĘŻSZĄ BRAMĘ

ico1Masz gruz?
ico2Zamów kontener
ico3Wypełnij kontener
ico4Zgłoś odbiór

Nieustający rozwój firmy GruzRecykling pozwala na udział w zróżnicowanych obszarach działalności. Chcą uczestniczyć tam, gdzie na tego rodzaju usługi recyklingowe będzie odpowiednie duże zapotrzebowanie. Jedną z takich przestrzeni pełni obszar rozbiórki budynków. Poznań wraz z okolicznymi miejscowościami stanowi rozbudowaną aglomerację, w której potrzeba na działalność marki GruzRecykling cały czas rośnie. Jest tak za pośrednictwem powstawania nieruchomości, a co za tym idzie też wyburzania istniejących już budynków.

Rozbiórka budowli stanowi dla wielu istotną alternatywę dla wyburzania. Oba pojęcia różni nie tylko wykonanie, ale możliwość odzyskania materiałów budowlanych często w postaci fragmentów domu. Ich użyteczność może się przydać do ponownego wykorzystania przy powstawaniu kolejnej nieruchomości lub powtórnego recyklingu w celu pozyskania nowych surowców.

GruzRecykling – wszechstronne usługi także przy rozbiórce budowli

Firma GruzRecykling świadcząc wysokiej jakości usługi recyklingowe, idealnie się wkomponowuje w zakres rozbiórki budynków. Poznań i okolice mogą być w pełni zaopatrzone w najnowocześniejsze rozwiązania marki GruzRecykling. Aktywność firmy na tym polu przejawia się za pośrednictwem wykorzystania solidnych maszyn, jak koparki i ładowarki czy trwałych pojemników na odpady w postaci kontenerów. Elementy te dopełnione o w pełni wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, pozwalają świadczyć kompleksowe usługi recyklingowe względem klientów, zarówno indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

W ramach doboru kontenerów wyróżniono je na poszczególne pojemności:

  • 1.7 m3,
  • 2.7 m3,
  • 5.5 m3,
  • 7 m3,
  • 8 m3,
  • 14 m3,
  • 16 m3.
Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru i dopasowania pojemnika wedle własnych potrzeb, czy możliwości warunków.

Wywóz odpadów następuje z myślą o dbanie o środowisko naturalne. Dlatego też w ramach selektywnej zbiórki pozostałości budowlanych, oferowany jest klientom odbiór posegregowanych odpadów w postaci zestawów workowych czy plastikowych pojemników.

Firma GruzRecykling starannie podchodzi do realizacji oczekiwań licznych odbiorców. Dzięki podejmowaniu konsekwentnej ekspansji swoich usług, na dobre zadomowiła się w zakresie rozbiórki budynków. Poznań wraz z otaczającymi miejscowościami umożliwia dbanie i pełnienie profesjonalnych usług, które w pełni satysfakcjonują klientów.