POSIADAMY SZEROKI WYBÓR KONTENERÓW NA GRUZ,
 ŚMIECI I ZIEMIĘ ORAZ SPECJALISTYCZNE
POJAZDY KTÓRE WJADĄ W KAŻDĄ, NAJWĘŻSZĄ BRAMĘ

ico1Masz gruz?
ico2Zamów kontener
ico3Wypełnij kontener
ico4Zgłoś odbiór

Toalety przenośne oferowane przez firmę GruzRecykling pozwalają na zapewnienie wysokiego standardu higienicznego w przypadku braku dostępu kanalizacji. Oferujemy najtańszy i najszybszy wynajem oraz serwis toalet przenośnych na terenie Poznania i okolic do 100 km od Poznania. Naszym klientom oferujemy usługi wynajmu toalet przenośnych wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych oraz ich fachowego serwisu.

Wyróżnia je komfort oraz wzorowy serwis przez cały czas eksploatacji kabiny. Jako fachowa firma, która od lat działa w branży komunalnej, posiadamy specjalne kabiny przeznaczone na budowy, które są wzmacniane i bardziej odporne na uszkodzenia od innych kabin.


 Nasze toalety przenośne są przeznaczone głównie dla:

-    firm budowlanych,
-    ekip remontowych,
-    właścicieli kąpielisk i plaż,
-    właścicieli punktów gastronomicznych,
 -   klienci indywidualni,
-    właścicieli parkingów,
-    obiektów użytku publicznego,
-    oraz wszystkich innych miejsc, gdzie nie ma dostępu do toalety stacjonarnej.

Podstawiamy je w zależności od ustaleń z klientem na okres od kilku pojedynczych dni aż do wynajmu na stałe. Oferujemy profesjonalny serwis naszych toalet przenośnych.

Zapraszamy do współpracy!

12 12 12 12

 Wynajem umywalek przenośnych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wynajem wyposażenia sanitarnego - umywalek przenośnych. Poza samym wynajmem gwarantujemy transport we wskazane miejsce, jego instalację oraz serwis w trakcie całego okresu najmu. Nasze umywalki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniając tym samym wysoką estetykę oraz łatwość w czyszczeniu.


Wynajmujemy je na okres krótko jak i długoterminowy. Są one niewielkich rozmiarów, są wyposażone w dozownik na mydło, pojemnik na wodę oraz miesjce na ręcznik papierowy. Podłączenie do sieci wodno - kanalizacyjnej nie jest wymagane. Zapewniamy profesjonalny serwis w trakcie wynajmu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!